Doprava zdarma od 2999 Kč

Psí útulky

Kampaň na podporu psích útulků

1l motorového oleje = 10 Kč na psí útulek

         Jelikož celá naše firma mimo plechové čtyřkolé miláčky miluje také ty čtyřnohé mazlíčky, rozhodli jsme se vytvořit malou kampaň na podporů a pomoc pejskům v psích útulcích. Celý nápad vznikl s podporou kamarádky a České Miss World Terezou Skoumalovou, která už má jednoho krasného chlupáče z útulku doma.

Pomáháme pejskům. Z každého litru prodaného motorového oleje darujeme 10 Kč na psí útulek

         Kampaň odstartovala v pátek 16. 6. 2017 a bude trvat až do 16. 9. 2017. Během těchto třech měsíců budeme sčítat litry prodaného motorového oleje a také přijímat na našich provozovnách věcné dary. V našich provozovnách přibyly informační bannery a místa, kde po zakoupení například 5litrového balení oleje budete vyzvání k tomu, aby jste udělali pět čárek jako například na pivní lístek v restauraci. Tedy z 5 litrového balení, poputuje 50Kč na podporu psích útulků. Za utržený výtěžek pak nakoupíme krmivo a další potřeby pro pejsky u společnosti Canis Prosper, která se stala partnerem této akce a poskytné nám potřeby za zvýhodněnou cenu, aby jich bylo co nejvíce.

         V pátek 29. 9. 2017 bychom měli výtěžek akce předat v utulcích. Mezi podporované útulky jsme vybrali psí zachýtnou stanici v našem městě Hlučín, která funguje pod záštitou TS Hlučín, a dále také psí útulek v Ostravě-Třebovicích.

         Cílem celé kampaně je nejenom jednorázově pomoci pejskům v utulcích, ale také informovat širokou věřejnost o tom, proč by pejsi v útulcích neměli končit a zároveň najít pejskům nový krasný domov. Během následujících třech měsíců se chystéme pejsky i několikrát navštivit a vzít je na společné venčení, budeme rádi když nás podpoříte a přidáte se k nám. Celý průběh kampaně můžete sledovat na našich sociálních sítích a také na instagramu Terezy Skoumalové.

         Děkujeme že pomáháte s námi, tým Autoservis-autodíly Fojtík.

 Sledujte nás na sociálních sítích! 


Sledujte nás na Facebooku!
Sledujte nás na Instagramu! AutodilyFojtik.cz
 
Sledujte nás na Facebooku!
Sledujte nás na Instagramu!
 
Sledujte Terku na Instagramu!

Zobrazte si nabídku olejů.